تعمیرات, تعمیرات تخصصی سرور

سرور محاسباتی با کارایی بالا

سرور محاسباتی با کارایی بالا

اگر سازمان شما در پیشرفته ترین زمینه های هوش مصنوعی (AI)، یادگیری عمیق (DL)، یادگیری ماشین (ML)، تحقیق یا تجزیه و تحلیل داده ها کار می کند.

شما به ماشین هایی نیاز دارید که نیازهای محاسباتی بالا و سخت افزار و نرم افزارهای قدرتمند کسب و کار شما را برآورده کنند تا به نتایج مورد نیاز خود برسید.

شما به سرورهایی نیاز دارید که بتوانند سخت‌ترین چالش‌های حجم کاری را که شامل استفاده از محاسبات با کارایی بالا (HPC) و اینترنت اشیا (IoT) می‌شود، انجام دهند.

HPC مستلزم آن است که سرورهای شما به اندازه کافی قدرتمند و توانا باشند تا مجموعه های بزرگی از داده ها را پردازش کنند و محاسبات پیچیده را با سرعت بسیار بالا انجام دهند.

HPC پایه تمام رشد و توسعه در زمینه های صنعتی، علمی و اجتماعی است.

ما سرورهای HPC را می فروشیم که توسط پردازنده های پرقدرت و ظرفیت های ذخیره سازی بسیار زیاد پشتیبانی می شوند.

آنها می توانند پیشرفته ترین و پیچیده ترین حجم کاری شما مانند هوش مصنوعی، تصویربرداری سه بعدی یا اینترنت اشیا را به راحتی انجام دهند.

این سرورها مقیاس پذیری نرمی را برای برنامه های شما فراهم می کنند و عملکرد بالایی را ارائه می دهند.

این سرورها از آنجایی که به راحتی قابل استقرار و مدیریت هستند، مطمئن ترین و مقرون به صرفه ترین راه حل ها برای بار کاری HPC شما هستند.

سرورهای ذخیره سازی برای مدیریت بارهای کاری HPC

بارهای کاری HPC لزوماً به ظرفیت های ذخیره سازی زیادی نیاز دارند زیرا حجم عظیمی از داده را پردازش می کنند.

ما سرورهای HPC و راه حل های ذخیره سازی را از مارک هایی مانند IBM، Dell، و Supermicro ارائه می دهیم که از گردش کار HPC پشتیبانی می کنند.

این سرورها به شما این امکان را می دهند که نیازهای ذخیره سازی را در سراسر سازمان خود ادغام کنید و با حذف نیاز به سیلو، ناکارآمدی را کاهش دهید.

آنها همچنین هزینه های خرید را برای شما کاهش می دهند.

سرورهای ذخیره سازی با کارایی بالا ما به ما اجازه می دهند پیکربندی هایی را که برای مدیریت هر حجم کاری محاسباتی فشرده و پرتوانی نیاز دارید طراحی کنیم.

ایده آل برای تصویربرداری سه بعدی، IOT، و برنامه های کاربردی هوش مصنوعی

سرورهای HPC ما پلتفرم‌های محاسباتی با کارایی بالا را برای استفاده در صنایعی که شامل وظایف محاسباتی فشرده و بسیار پیچیده مانند کارهای رسانه و سرگرمی، اینترنت اشیا و برنامه‌های کاربردی برای هوش مصنوعی هستند، ارائه می‌کنند.

HPC برای تصویربرداری سه بعدی، ویرایش فیلم های بلند، ارائه جلوه های ویژه باورنکردنی و حتی برای پخش رویدادهای زنده استفاده می شود.

وظایف هوش مصنوعی و اینترنت اشیا مانند آموزش وسایل نقلیه خودران، پشتیبانی فنی خودگردان، تحقیقات پزشکی پیشرفته و تجزیه و تحلیل داده ها نیز با استفاده از HPC انجام می شود.

سرورهای HPC ما از برندهای برتر، عملکرد بالایی را برای بارهای کاری مبتنی بر HPC شما ارائه می دهند.

در سناریوی فعلی، برنامه های کاربردی بیشتری در دسترس هستند که می توانند HPC، AI و تجزیه و تحلیل داده ها را به دلیل پیشرفت چشمگیر در فناوری های شبکه، محاسبات و ذخیره سازی در زمان های اخیر مدیریت کنند.

راه‌حل‌ها و زیرساخت‌های HPC مدرن ما انعطاف‌پذیر و مقیاس‌پذیر هستند و نیازهای سازمان‌ها در هر اندازه را برآورده می‌کنند.

ما می توانیم سرورهای طراحی شده و راه حل های ذخیره سازی را برای HPC ارائه دهیم.

مقیاس پذیری برنامه بدون درز

چه در زمینه پزشکی، علوم فضایی، ساخت ماشین‌های پیشرفته، تحقیقات یا خدمات مالی کار کنید، راه‌حل‌ها و برنامه‌های HPC می‌توانند تاثیر زیادی بر موفقیت سازمان شما داشته باشند.

برنامه هایی که برای بارهای کاری HPC در صنایع استفاده می شوند بسیار مقیاس پذیر هستند.

با گذشت زمان و افزایش تقاضا، آنها می توانند ظرفیت خود را به طور یکپارچه و کارآمد برای رسیدگی به درخواست های بیشتر و پردازش داده های بیشتر افزایش دهند.

با افزودن منابع به سرورها، این برنامه ها می توانند توان عملیاتی را به سطح بعدی ارتقا دهند.

راه‌حل‌های HPC ما به راحتی قابل استقرار و مدیریت هستند، زیرا با یک چارچوب مدولار بر اساس بلوک‌های ساختمانی ذخیره‌سازی طراحی شده‌اند.

این بلوک ها مقیاس پذیر هستند و مانند عملیات برش و چسباندن ساده به تکرار ادامه می دهند.

تدارک نظارت پیشگیرانه داخلی و در دسترس بودن اسکریپت‌های اتوماسیون، مدیریت آسان، انعطاف‌پذیر و سریع سیستمی را که نیازهای ذخیره‌سازی مجموعه‌های داده از ترابایت تا پتابایت را پشتیبانی می‌کند، فراهم می‌کند.

سرورهای GPU

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید