آشنایی با سرور ها, آموزشی, اخبار, اخبار فناوری

HPE GreenLake برای Data Fabric معرفی شد

HPE GreenLake برای Data Fabric معرفی شد

با یک سرویس کاملاً مدیریت شده که اولین بافت داده های ترکیبی و آماده تجزیه و تحلیل صنعت را با سخت افزار، نرم افزار و خدمات HPE GreenLake ترکیب می کند، به یک رقیب تجزیه و تحلیل تبدیل شوید.

در سال 2003، اوکلند دو و میدانی بازی بیسبال را با ایجاد یک تیم صرفاً بر اساس تجزیه و تحلیل، مختل کرد.

برای پنج سال بعد، آنها در پلی آف بودند و تیم هایی را با حقوق و دستمزد سه تا چهار برابر خود شکست دادند.

سال‌ها بعد، توماس اچ. داونپورت، مقاله‌ای در Harvard Business Review با استناد به Oakland Athletics در حمایت از تز خود نوشت که «تحلیل کلیدی برای هر کسب‌وکار سودآور و شفاف مدرن است».

داونپورت در ادامه بیان کرد که کسب‌وکارها باید فراتر از یک ذهنیت ارزش داده حرکت کنند و از داده‌ها برای رقابت با تحلیل‌ها استفاده کنند. و این گفته امروز نیز مانند آن زمان معتبر است.

شرکت امروزی با یک سری چالش ها در مورد تجزیه و تحلیل مواجه است.

داده های آنها در چندین پلت فرم، فرمت و انواع مختلف توزیع می شود.

زمانی تصور می‌شد که دریاچه‌های داده و انبارها راه‌حلی برای یکپارچه‌سازی همه این داده‌های ناهمگون هستند، اما آنها فقط سیلوهای داده بیشتری ایجاد کردند.

ابزارهای تحلیلی سنتی کمکی نمی کنند زیرا برخی از آنها فقط از داده ها پشتیبانی می کنند.

دیگران دیگر در محل پشتیبانی نمی کنند، و لبه گفتگوی نقشه راه است.

این کار تیم های علم داده را با کار سخت یکسان سازی دستی و عادی سازی داده ها از هر سیلو مواجه می کند.

مشتریان به ما می گویند این ممکن است ماه ها طول بکشد.

رقابت با تجزیه و تحلیل نیازمند یک منبع داده یکپارچه است که برای تسریع در ارائه بینش توسط مهندسان داده آماده و آماده پردازش باشد.

در HPE Discover این هفته، HPE HPE GreenLake را برای Data Fabric معرفی کرد، یک سرویس کاملاً مدیریت شده که اولین بافت داده های آماده تجزیه و تحلیل ترکیبی صنعت را با سخت افزار، نرم افزار و خدمات HPE GreenLake ترکیب می کند.

این سرویس فناوری اطلاعات را با یک نمای واحد برای مدیریت و نظارت بر داده های توزیع شده تحت کنترل نگه می دارد.

این راه حل به طور کلی تا پایان سال 2022 در دسترس خواهد بود.

HPE GreenLake for Data Fabric توسط HPE Ezmeral Data Fabric پشتیبانی می‌شود که فایل‌ها، اشیاء، پایگاه‌های داده NoSQL و جریان‌های بلادرنگ و دسته‌ای را در مکان‌های توزیع‌شده یکپارچه می‌کند.

با یکپارچه سازی و آماده سازی داده ها برای پردازش، یکپارچگی داده ها افزایش می یابد زیرا خطاها و فایل های تکراری حذف می شوند.

سس مخفی برای HPE Ezmeral Data Fabric یک فضای نام جهانی است که داده های توزیع شده را در سراسر سازمان به هم متصل می کند و دسترسی برنامه ها و حجم کار را بسیار ساده می کند.

برای ساده کردن الگوهای دسترسی به داده ها و رفع نیاز به ارائه دستی دسترسی منحصر به فرد به سیستم های منحصر به فرد، فقط یک ورودی به هر برنامه مورد نیاز است.

 

مشتریان از نتایج زیر سود می برند:

دسترسی به داده های رایج

به اشتراک گذاری داده ها و همکاری با دسترسی سراسری شرکت به یک ذخیره منطقی داده را ساده کنید و امکان استفاده مجدد از داده ها توسط داده های چندوجهی و موارد استفاده چندگانه را فراهم کنید. همچنین به برنامه‌های BI و تحلیلی سنتی اجازه می‌دهد در کنار برنامه‌های مدرن مبتنی بر Spark اجرا شوند که همگی از یک رابط کاربری واحد مدیریت می‌شوند.

از تمام داده های خود بینش استخراج کنید

مهندسان و دانشمندان داده را با داده‌های ترکیبی قابل اعتماد توانمند کنید، داده‌های دسته‌ای و بلادرنگ را از لبه برای آموزش مدل‌ها بازگردانید، پرس‌و‌جوهایی را روی ابرداده یا پرس‌و‌جوهای پیچیده‌تر برای تعیین ناهنجاری‌ها، مانند کلاهبرداری مالی، اجرا کنید.

سیاست ها و مدیریت جهانی

مدیریت ساده سیستم هایی که از 1 گره تا صدها گره با مدیریت داده داخلی، امنیت، حصار جغرافیایی، و در دسترس بودن بالا در میان خوشه ها و داده های توزیع شده در سطح جهانی است.

شرکا راه حل را قوی تر می کنند

HPE Ezmeral Ecosystem Pack نسخه‌های آزمایش‌شده ابزارهای منبع باز را ارائه می‌دهد که بیشتر در میان تیم‌های علم داده محبوب هستند.

بازار HPE GreenLake دسترسی به ابزارهای شریک تایید شده را فراهم می کند،مانند NVIDIA، Pepperdata و Cribl. HPE Ezmeral Data Fabric هم برای اکوسیستم و هم برای بازار بهینه شده است، اما با هر محاسباتی و برنامه‌ای مانند OpenShift، Tanzu و Rancher نیز کار می‌کند.

 

 

 

هزینه های قابل پیش بینی داده های توزیع شده

از هزینه سرمایه خرید، نگهداری و به روز رسانی زیرساخت های خود و ساخت یک بافت داده اجتناب کنید.

یک سرویس کاملاً مدیریت شده و بسیار مقیاس پذیر، هزینه های شفاف و قابل پیش بینی را تضمین می کند و شوک برچسب مرتبط با فروشندگان مقیاس بزرگ را کاهش می دهد.

HPE Ezmeral Data Fabric به صورت مستقل و بسته بندی شده در HPE GreenLake موجود است.

با HPE GreenLake for Data Fabric، مشتریان یک سرویس مدیریت شده دریافت می‌کنند که راه‌اندازی، پیکربندی را ساده می‌کند و منتظر است تا روز 1 را شروع کنید.

 

 

بررسی و تعمیر سرور HPE ProLiant DL360 Gen10 Servers

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید