اخبار, اخبار فناوری

لوازم خانگی مجهز به سیستم عامل Huawei Harmony راه اندازی شد

لوازم خانگی مجهز به سیستم عامل هواوی هارمونی راه اندازی شد

 

امروز، Midea رسماً در حساب کاربری وی چت خود اعلام کرد که برای اولین بار محصولات مجهز به سیستم عامل هارمونی هواوی را عرضه خواهد کرد.

Midea یکی از اولین شرکت های لوازم خانگی است که از سیستم عامل هارمونی پشتیبانی می کند.

 

Huawei Harmony

 

Midea یک تولید کننده لوازم الکتریکی چینی است که دفتر مرکزی آن در شهر Beijiao، منطقه Shunde، Foshan، Guangdong قرار دارد و در بورس اوراق بهادار شنژن فهرست شده است.

طبق گزارش‌ها، محصولات Midea که دارای سیستم عامل HarmonyOS هستند.

مجموعه‌های شفق قطبی از تجربه تعاملی هوشمند جدید بوده که ترکیبی از لوازم خانگی تمام صحنه با اجاق‌های هوشمند، هود، ماشین ظرفشویی، آبگرمکن‌های برقی، آبگرمکن‌های آتش‌زا، و تصفیه‌کننده‌های آب به عنوان هسته می باشد.

همچنین اتصال بین مرزی دستگاه های سری Mate40 هواوی را دریافت کرد و تجربه جدیدی از اتصال و تعامل انسان و رایانه در صحنه های زندگی را برای کاربران به ارمغان آورد.

ست شفق آتی Midea، رنگ آبی شفق توری مانند را روی طرح کلی صفحه بیرونی محصول خواهد داشت.

فرآیند آبکاری رنگ نوری، همراه با فرآیند رنگ آمیزی رنگ، جلوه بصری جادویی غیرقابل پیش بینی و تدریجی را در صحنه های نوری مختلف ارائه می دهد.

لوازم خانگی جدیدی که این بار توسط Midea عرضه می شود، سه پیشرفت قابل توجه را به همراه داشته است
1. یک شبکه توزیع سریع است

تا زمانی که آن را با تلفن همراه خود لمس کنید، می توانید بر اساس پروتکل پیکربندی شبکه Wi-Fi Aware به توزیع شبکه 3 ثانیه ای دستگاه پی ببرید.

2.صفحه نمایش بدون صفحه است

که می تواند به طور مستقیم از طریق نظارت بر رابط عملکرد تلفن همراه، از جمله وضعیت عملکرد، یادآوری مواد مصرفی و بسیاری موارد دیگر، وضعیت دستگاه را در زمان واقعی متوجه شود.

3. سرویس مستقیم است

با لمس تلفن همراه خود می توانید از خدمات مستقیم به کارخانه مانند نظافت، تعمیر و خرید مواد مصرفی با یک کلیک لذت ببرید.

در ماه سپتامبر، در کنفرانس توسعه دهندگان هواوی، هوآوی قبلاً فاش کرده بود که در اولین دسته، شرکت‌های تولیدکننده لوازم خانگی از سیستم عامل هارمونی شامل Midea، Joyoung و Boss Electric پشتیبانی می‌کنند.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید