تعمیرات تخصصی سرور

سرور شما را تعمیر خواهیم کرد

سرور شما را تعمیر خواهیم کرد

الماس سیستم تجربه گسترده ای در تعمیر، بازسازی و نصب فایل سرورها از تمامی سازندگان داریم.

تخصص ما خطاهای سخت افزاری و نرم افزاری را پوشش می دهد.

شرکت پرشین الماس سیستم روی فناوری سرورها کار می‌کنیم، اما کار کردن با سیستم‌های قدیمی‌تر به همان اندازه راحت است و اطمینان مشتریان ماست که می‌توانیم فناوری قدیمی‌تری را تعمیر کنیم که سایر شرکت های در تعمیر آن تخصصی ندارند.

در طول چندین سالی که در خدمت شما بوده‌ایم، تجربه کار با طیف گسترده‌ای از پلتفرم‌های سرور، از جمله Tower ، سیستم‌های rack-mount و blade، و مارک‌های Dell، Fujitsu، HP، IBM، Intel، Lenovo و … را داشته ایم.

به محض دریافت تماس شما با پشتیبانی الماس سیستم کارشناس ما قیمت شما در آن روز ارائه می دهد و ما اغلب تعمیر را در عرض بیست و چهار ساعت تکمیل می کنیم.

سرویس استاندارد

الماس سیستم تعمیرات تخصصی سرور

الماس سیستم تعمیرات تخصصی سرور

 

اگر تیم ما قادر به انجام تعمیر مقرون به صرفه نباشیم، یا شما تصمیم گرفتید به هر دلیلی تعمیر را ادامه ندهید، هزینه دیگری جز حمل و نقل برگشت (در صورت لزوم) وجود ندارد.

هدف الماس سیستم این است که ظرف مدت پنج روز کاری پس از دریافت کالای شما، قیمتی را به شما ارائه دهیم، اما معمولاً در عرض سه روز به این امر دست می‌یابیم و به شما اعلام میگردد.

تعمیر سرور چگونه انجام می شود؟

ما هر کاری که ممکن است انجام می دهیم تا تمام اطلاعات موجود در سیستم شما را حفظ کنیم. ما هرگز یک سرور را بدون اجازه صریح شما پاک نمی کنیم!

هنگامی که تعمیر کامل شد، سرور را به طور کامل آزمایش می کنیم، به شما اطلاع می دهیم که آماده است و در صورت نیاز آن را برای شما ارسال می کنیم.

تیم فنی الماس سیستم با کارشناسان و مهندسین مجرب همواره در خدمت شماست .

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید