تعمیرات, تعمیرات تخصصی لپ تاپ

تعویض قطعات لپ تاپ اچ پی

تعویض قطعات لپ تاپ اچ پی

ما تمام قطعات تعمیری مورد نیاز خود را برای تعمیرات انواع لپ تاپ ارائه می دهیم تا بتوانید بدون نیاز به صرف هزینه زیاد به سرعت به کارهای روزانه خود بازگردید.

اگر لپ تاپ HP شما دوره گارانتی را پشت سر گذاشته است، لازم نیست آن را به ایستگاه خدمات HP ببرید.

شما می توانید قطعات جایگزین را مستقیماً از فروشگاه ما خریداری کرده و خودتان آن را بر روی لپ تاپ خود نصب کنید و دوباره به کار خود ادامه خواهد داد.

اگر لپ تاپ HP شما دارای ایرادات زیر است، می توانید قطعات را مستقیماً از الماس سیستم خریداری کنید.

  • اگر صفحه نمایش ال سی دی دارای خطوط عمودی، خطوط افقی و صفحه های لرزان است، می توانید مستقیماً صفحه LCD و کابل ویدیو را تعویض کنید.
  • اگر لپ تاپ بیش از حد گرم شده است، می توانید فن را تعویض کرده و هیت سینک را تمیز کنید.
  • اگر صفحه کلید آسیب دیده است (کلیدی می افتد یا نمی تواند نویسه های صحیح را تولید کند)، می توانید صفحه کلید را تعویض کنید.

قطعات تعویض لپ تاپ اچ پی شامل صفحه نمایش LCD، صفحه لمسی، باتری، کیبورد، پنکه، بلندگو، جک DC، جای کف دست، درب پایین، درب ال سی دی، دوربین، کارت شبکه بی سیم و … را ارائه می دهیم.

اکثر قطعات اورجینال هستند. در عین حال، برخی از قطعات، قطعات جایگزین هستند. تمامی قطعات 100% گارانتی شده و به سرعت قابل ارسال می باشد.

تعمیر قطعات برای لپ تاپ اچ پی

ما میتوانیم برای تمامی لپ تاپ های اچ پی از جمله الیت بوک، انوی، پاویلیون، اسپکتر، زد بوک، Omen، لپ تاپ و سری ProBook قطعات جایگزین تهیه کنیم، اکثر قطعات کاملا نو هستند.

معمولا چندین مدل از قطعات لپ تاپ مانند صفحه نمایش، گزینه های HD، FHD و UHD وجود دارد.

اگر مطمئن نیستید که کدام قطعات جایگزین را سفارش دهید، لطفاً با ما تماس بگیرید و مدل لپ تاپ خود را به ما بگویید، ما در اسرع وقت به تمام سوالات شما پاسخ خواهیم داد.

 

تعویض و تعمیر قطعات لپ تاپ

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید