اخبار, اخبار فناوری

شایعه شده است که آیفون 14 پرو دارای حالت نمایشگر همیشه روشن است

شایعه شده است که آیفون 14 پرو دارای حالت نمایشگر همیشه روشن است

مارک گورمن از بلومبرگ گزارش می دهد که آیفون 14 پرو و آیفون 14 پرو مکس ممکن است دارای حالت نمایش همیشه روشن برای صفحه قفل باشند.

 

iPhone-13-Always-On-Feature-almassystem

 

در آخرین خبرنامه «Power On» ، گورمن برخی از تغییراتی را که قرار است در iOS 16، iPadOS 16، watchOS 9، tvOS 16 و macOS 13 در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل (WWDC) در سال جاری رخ دهد، تشریح کرد.

از جمله قابلیت‌های جدیدی که برای iOS 16 شایعه شده است، یک صفحه قفل پیشرفته با “والپیپرهایی که قابلیت‌های ویجت مانند دارند” است.

طبق گزارشات، بهبودهای Lock Screen زمینه را برای ویژگی های آینده، از جمله حالت “همیشه روشن” فراهم می کند.

در واقع، گورمن گفت که iOS 16 به طور فعال شامل «پشتیبانی آینده» برای یک صفحه قفل همیشه روشن است.

مدل‌های آیفون 13 پرو در سال گذشته شایعه شده بود که دارای نمایشگر همیشه روشن هستند، اما ظاهراً این ویژگی قبل از راه‌اندازی دستگاه‌ها در سپتامبر 2021 کنار گذاشته شد.

گورمن ادعا می‌کند که اپل به کار بر روی این ویژگی و “حالت همیشه روشن” ادامه داده است.

اکنون برای آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس در حال توسعه است و “اطلاعات قابل مشاهده سریع – مشابه ساعت های اپل جدیدتر” را ارائه می دهد.

آیفون 13 پرو و ​​آیفون 13 پرو مکس اولین آیفون‌هایی بودند که با نمایشگرهای 120 هرتزی ProMotion عرضه شدند که با پذیرش فناوری پنل LTPO با نرخ‌های تازه‌سازی متغیر فعال شدند.

نمایشگرهای ProMotion فعلی آیفون به نرخ تازه سازی صفحه بین 10 تا 120 هرتز محدود شده است.

از سوی دیگر، پنل‌های LPTO که توسط شرکت‌هایی مانند اوپو و سامسونگ استفاده می‌شوند، هنگام مشاهده یک تصویر ثابت یا زمانی که دستگاه غیرفعال است، می‌توانند تا 1 هرتز کاهش پیدا کنند.

راس یانگ، تحلیلگر صفحه نمایش با اتصال خوب اخیراً گفته است که “انتظار دارد” نمایشگرهای ProMotion مورد استفاده در آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس بتوانند به همان پایین 1 هرتز برسند و به طور موثر محدودیت سخت افزاری را که مانع از اپل می شود حذف شود.

ارائه حالت همیشه روشن در مدل های آیفون 13 پرو. با این وجود، Gurman هشدار داد که این ویژگی ممکن است تا زمانی که سری آیفون 14 در ماه سپتامبر معرفی شود، برش نهایی را انجام ندهد.

 

آیفون 14 پرو – بهترین ارتقا اپل

گوشی موبایل اپل آیفون 13 پرو مکس 256 گیگابایت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید