آشنایی با تجهیزات شبکه

دلایل استفاده از سوئیچ سیسکو

کمپانی سیسکو جزء بهترین کمپانی ها است که بیش از 10 سال، در خصوص تولید تجهیزات شبکه در راستای رشد و نوآوری، نقش های بسیاری را ایفا کرده است. در خصوص ایجاد زیرساخت شبکه انتخاب تجیزات شبکه اصلی ترین مرحله به شمار می رود.

10 دلیل برای انتخاب سوئیچ های سیسکو:

بهترین برند

 

شرکت سیسکو بر فضای شبکه و IT مسلط می باشد. سیسکو تمرکز خود را جهت ارائه راه حل های شبکه ای برای مشاغل آغاز کرده است. آنها از دانش به دست آمده از مرکز داده و مشتریان سازمانی استفاده کرده و طیف وسیعی از سوئیچ های سیسکو را با کیفیت و قیمت عالی ارائه کرده است.

 

پیشرو در فناوری

 

کمپانی سیسکو هم اکنون محصولات خود را در کلیه سطوح شبکه و امنیت بهبود داده و خود را برای آینده آماده می نماید. آنها به صورت مداوم نرم افزاها و امنیت محصولات را به روز رسانی می نمایند.

 

 پیشرفت های روزافزون

 

در دو دهه اخیر کمپانی سیسکو برای بهبود محصولات خود با کارشناسان فناوری داده همکاری نزدیکی داشته و بر رضایت مشتری نظارت می کنند. این امر باعث ایجاد استانداردهای IEE  (Institute of Electrical and Electronics) شده است.

 

قابلیت اعتماد

 

از سوئیچ های سیسکو به دلیل نوع طراحی و کیفیت ساخت که انجام شده، می توان به مدت طولانی استفاده کرد. قابلیت ارتقاء سخت افزاری و نرم افزای این سوئیچ ها می تواند به مشتریان این اطمینان را بدهد که شبکه شما به بهترین وجه ممکن کار می کند.

 

پشتیبانی از مشاغل کوچک و متوسط

 

طیف وسیعی از سوئیچ های سیسکو با در نظر گرفتن مشاغل کوچک ساخته شده اند. Cisco مجموعه ای از راه حل های ساده و ایمن را برای مشاغل کوچک ارائه می دهد و برای هر مشکلی که با آن روبرو می شوند راه حلی دارند.

 

سادگی

 

سوئیچ های سیسکو به سادگی قابل مدیریت و استفاده هستند. آنها به کاهش زمان مدیریت فناوری اطلاعات کمک می کنند. سوئیچ های شبکه تحت مدیریت سیسکو دارای استقرار Zero-Touch و مدیریت شبکه مبتنی بر GUI (SNA) هستند که به مدیریت متمرکز سوئیچ های شما کمک می کنند.

 

امنیت

 

سوئیچ های سیسکو ویژگی های امنیتی را ارائه می دهند، برای کمک به جستجوی نقص ها و ایرادات، حملات و کاربران ناشناس در نظر گرفته شده است و به افزایش امنیت شبکه مشتریان از تشخیص نفوذ تا مدیریت تهدید کمک می کند.

 

هوشمند

 

سوئیچ های سیسکو دید و کنترل برنامه و همچنین مدیریت ترافیک هوشمند را برای کمک به اولویت ترافیک حیاتی کسب و کار بر سایرین فراهم می کند.

 

پشتیبانی از نیازهای فردا

 

سوئیچ های Cisco دارای Power over Ethernet و مدیریت کارآمد انرژی هستند. مشتریان می توانند آی پی فون ها و اکسس پوینت های وایرلس را با سوئیچ های خود تغذیه کنند تا از کابل کشی اضافه جلوگیری کنند.

 

راه حل های End to End

 

سوئیچ های شبکه سیسکو به صورت دقیق مورد آزمایش قرار گرفته اند تا با بهترین کیفیت عرضه گردند. روتر سیسکو سرعت اینترنت بالا و ویژگی های امنیتی چشمگیری را ارائه می دهد و سایر تجهیزات شبکه ساخته این کمپانی، به مشتریان در ایجاد یک شبکه ایمن، منعطف، پر سرعت و به روز کمک می کنند.

آشنایی با تجهیزات شبکه

تعمیرات تخصصی سوییچ سیسکو

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید