قوانین و مقررات

 • شرایط و قوانین استفاده از سایت پرشین الماس سیستم :

  • توافق کامل شما با شرایط مندرج در متن، شرط عضویت و پذیرش شما به عنوان عضو و همراه سایت الماس سیستم می‌باشد.
  • ورود کاربران به سایت الماس سیستم هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط الماس سیستم به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات الماس سیستم است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین الماس سیستم از سوی کاربر است.
  • اين توافق‌نامه تحت قوانين کشور جمهوری اسلامی ايران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده تنظیم و منعقد گردیده است و به معنی توافق کامل کاربر با شرايط استفاده از الماس سیستم خواهد بود و جايگزين کليه توافقات قبلی يا جاری محسوب می‌شود. در آینده ممکن است این قوانین تغییر یافته یا به‌روز شوند؛ استفاده مستمر شما از سایت به معنای پذیرش هرگونه تغییر است.
 • تعریف مشتری :

  • هر شخص و سازمانی که در سایت الماس سیستم ثبت‌نام کرده و محصولی سفارش دهد یا از خدمات سایت و الماس سیستم استفاده نماید مشتری شناخته می‌شود.
 • تعریف فروشنده :

  • محصولاتی که در سایت برای سفارش موجود هستند توسط الماس سیستم تهیه و به مشتریان عرضه می‌شوند، حال این محصولات می‌تواند متعلق به الماس سیستم و با گارانتی الماس سیستم باشند یا محصولاتی باشند که توسط الماس سیستم از شرکت‌ها و واردکنندگان دیگر تهیه و با گارانتی‌های متفاوت در فروشگاه عرضه شوند؛ تلاش الماس سیستم بر تهیه محصولات از شرکت‌های رسمی و با گارانتی‌های معتبر است تا موردی کاربران سایت را تهدید نکند.
  • فاکتور درخواستی توسط مشتریان از طرف الماس سیستم صادر می‌گردد، خریدار حداکثر تا ۲۴ ساعت بعد از ثبت سفارش می‌تواند درخواست ارسال فاکتور داشته باشد.
 • قوانین سایت :

  • كاربران باید هنگام ثبت‌نام، فرم ثبت‌نام را با اطلاعات صحيح و به‌طور كامل تکمیل نمايند. بديهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، الماس سیستم می‌تواند نام کاربری را از لیست کاربران خود حذف نماید یا با ارسال ایمیلی از کاربر بخواهد اطلاعاتش را تکمیل نماید.
  • هر کاربر تنها حق ثبت‌نام با یک شماره تلفن را دارد و در صورت فعالیت با بیش از یک شماره، حساب کاربری وی محدود و یا حذف خواهد شد.
  • خدمات و محتويات سایت، صرفا براى استفاده شخصى/سازمانی عرضه شده است. هر گونه سوءاستفاده از اين اطلاعات پيگرد قانونی داشته و هيچ فرد حقيقی، حقوقی يا سایتی دیگری به هيچ عنوان نمی‌تواند از اطلاعات موجود در الماس سیستم براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيک در سایت خود استفاده نمايد مگر به شرط تائید و تصویب الماس سیستم و یا وکیل قانونی او.
  • استفاده از محتويات الماس سیستم برای سایر سایت‌ها و وبلاگ‌های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مدنظر نباشد با ذکر منبع يا آدرس الماس سیستم مجاز می‌باشد.
  • اطلاعات موجود در الماس سیستم از منابع و داده‌های شخصی یا تولیدکنندگان یا توزیع‌کنندگان جمع‌آوری و در سایت قرار داده شده است؛ ممکن است اطلاعات و سرويس‌های موجود ارائه شده در الماس سیستم در مواردی غير دقيق يا دارای خطاهای نگارشی باشد، الماس سیستم مسئوليتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نداشته و نخواهد داشت. بدیهی است الماس سیستم به‌طور مستمر و پیگیر اقدام به به‌روز رسانی اطلاعات خواهد كرد.
  • کلیه افراد حقیقی و حقوقی با قبول این بند خود را مسئول می‌دانند که با مشاهده هر گونه مورد شبهه‌برانگیز و جعلی، صرف نظر از عرف جامعه و بازار نسبت به معرفی و گزارش آن مورد به مسئولین سایت اقدام کنند. الماس سیستم خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند؛ لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موارد مشاهده شده را حتما از طريق كانال‌های ارتباطی با الماس سیستم در ميان بگذاريد.
  • با قبول شرایط و ثبت عضویت در الماس سیستم این اطمينان را می‌دهيد که از اين سایت برای رسيدن به مقاصدی که بر خلاف قوانين موضوعه و يا شرايط استفاده از سایت می‌باشد استفاده‌ای نخواهيد کرد. کاربران از الماس سیستم نباید به‌گونه‌ای استفاده کنند که باعث آسيب، از کار انداختن و يا معيوب کردن سایت شوند. همچنين شما مجاز به دسترسی يا تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتويات يا ورودی‌هايی که عمداً به‌طور متعارف در دسترس شما قرار نگرفته يا از طريق صفحات سایت ارائه نشده‌اند نبوده و نخواهد بود.
  • الماس سیستم ممکن است دارای پیوندهايی به سایت‌ها و مراجع ديگر باشد. بدیهی است اين سایت‌ها تحت کنترل الماس سیستم نيستند و الماس سیستم هيچ مسئوليتی در قبال محتويات اين قبیل نداشته و نخواهد داشت. الماس سیستم اين پیوندها را صرفا برای سهولت کاربران خود فراهم کرده است و وجود هر يک از اين پیوندها به معنی تائيد يا هر نوع ارتباط الماس سیستم با اداره‌کنندگان آن‌ها نبوده و نخواهد بود. سایت‌هايى كه در آگهی‌ها يا صفحات الماس سیستم پیوند داده می‌شوند توسط افرادی خارج از الماس سیستم اداره می‌گردند، لذا الماس سیستم نمی‌تواند در مورد آن‌ها هیچ‌گونه ضمانتی داشته باشد.
  • شما با قبول مندرجات توافق می‌کنيد مسئوليت هر گونه خسارت و آسيب احتمالی وارده به راﻳﺎنه‌تان از طرﻳﻖ وﻳﺮوس يا فايل‌های مخرب ديگر که می‌تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌ها و فایل‌های متعلق به سایت‌های پیوند شده در الماس سیستم باشد، خود برعهده خواهيد داشت.
  • الماس سیستم هيچ‌گونه مسئوليتی را در رابطه با حذف شدن صفحات سایتی خود و يا پیوندهای مرده نمی‌پذيرد. خدمات سایت طبق روال عادی ارائه می شود و الماس سیستم تحت هيچ شرايطی مسئوليت تاخير يا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبيعى، نيروى انسانی، مشکلات اينترنتى، خرابی تجهيزات رایانه‌ای، مخابراتى و غيره باشد بر عهده نداشته و نخواهد داشت.
  • الماس سیستم ممکن است در آینده دارای امکاناتی با قابليت مشارکت عمومی موسوم به سرويس‌های جمعی، همچون اتاق گفت‌وگو، تالار گفت‌وگو، گروه‌های خبری، پست الکترونیکی، شبکه دوستان و سرويس‌های ديگری باشد که برای تسهيل ارتباط شما با ديگران -چه در مقياس عمومی مثل تالار گفت ‌وگو و چه در مقياس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان- ارائه می‌شوند. شما با قبول این بند توافق می‌کنيد که از امکانات مذکور فقط و فقط برای ثبت، ارسال و دريافت پيام‌هايی استفاده کنيد که در چارچوب قوانین و مصادیق جرایم رایانه‌ای عنوان مجرمانه نداشته و نخواهد داشت.
  • الماس سیستم الزامی به ديده‌بانی و کنترل سرويس‌های جمعی ندارد؛ با اين وجود الماس سیستم اين حق را برای خود محفوظ می دارد که محتويات ارسال شده در سرويس‌های جمعی را مرور و هرگونه ورودی نامناسب را به تشخیص و صلاح‌دید خود حذف نمايد.
  • الماس سیستم ممكن است امکانات خود را به هر دليلى در زمان‌های مختلف و بدون اطلاع قبلی تغيير دهد و حق تغيير شرايط این امکانات نيز برای الماس سیستم محفوظ خواهد بود. بنابراين، کاربر توافق می‌کند که استفاده مستمر از سایت به معنی پذيرش هرگونه تغيیر می‌باشد. در صورتی که شرايط استفاده از سرويس‌ها دست‌خوش تغيیرات عمده شود اطلاع‌رسانی از طریق این سایت انجام می‌شود.
  • کليه محتويات الماس سیستم شامل قوانین مربوط به حفظ و حمایت و صیانت از حقوق مصنفین، مولفین و هنرمندان می‌باشد.
  • الماس سیستم به اطلاعات خصوصی اشخاصى كه از خدمات سایت استفاده می‌كنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‌كند.
  • الماس سیستم متعهد می‌شود در حد توان از حريم شخصی کاربران دفاع کند و در اين راستا اقدام به توسعه فناوری مورد نياز برای هرچه مطمئن‌تر و امن‌تر شدن فضای سایت کرده و خواهد کرد؛ در واقع با استفاده از الماس سیستم ، شما رضايت خود را از اين سایت نشان می‌دهيد.
  • الماس سیستم اقدام به دريافت اطلاعاتی می‌کند تا در هنگام نیاز بر مبنای آن بتوان ارتباط خود را با هواداران و اعضاء خود بیشتر کند. همچنين الماس سیستم ممکن است به جمع‌آوری اطلاعات آماری‌ که مربوط به سخت‌افزار و نرم‌افزار رايانه شما می‌باشد اقدام نماید، این اطلاعات به‌طور خودکار توسط الماس سیستم ثبت می‌شود؛ اطلاعات جمع‌آوری شده می‌تواند شامل آدرس IP، نوع مرورگر، نام حوزه اينترنتی و زمان‌های دسترسی به سايت باشد. اين اطلاعات توسط الماس سیستم برای انجام عمليات بهتر، حفظ کيفيت سرويس‌ها و تأمين اطلاعات آماری مورد استفاده قرار می‌گيرد.
  • الماس سیستم از اطلاعات شخصی شما برای عملکرد سایت و تامين سرويس‌هايی که شما درخواست کرده‌ايد استفاده می‌کند. الماس سیستم همچنين ممکن است از طريق نظرسنجی‌ها با شما ارتباط برقرار کند تا بتواند نظر شما را در مورد سرويس‌های جاری يا امکان ارائه سرويس‌های جديد جويا شود.
  • شما با قبول این بند، این تضمین را به الماس سیستم می‌دهید که تمام اختیارات لازم شامل حقوق و مجوزهای ارسال فایل‌ها و اطلاعات را به الماس سیستم دارید و فایل‌ها و اطلاعات ارسالی هیچ تجاوز و یا اخلالی در کپی رایت، علامت تجاری، ثبت اختراع و یا سایر حقوق مالکیت فکری نخواهد داشت؛ بدیهی است فایل‌ها و اطلاعات ارسالی شما نباید هیچ‌گونه قوانین یا مقررات قابل اجرا را نقض کرده و کند و باعث خسارت وارد کردن به هیچ شخصی نخواهد شد. شما توافق می‌کنید که الماس سیستم ، واحدهای وابسته‌اش، مجوز دهنده‌ها، مدیران، کارکنان، عوامل و پیمانکاران آن را علیه هرگونه ادعا، هزینه، خواسته، از جمله هزینه‌های وکالت ناشی از موارد زیر حمایت کرده، غرامت پرداخت کرده و مصون می‌دارید و به الماس سیستم این مجوز را می‌دهید تا هر گونه توزیع، انتشار، عدم انتشار، حذف، پاک کردن، انتقال، ویرایش و یا هر استفاده دیگر از فایل‌ها و اطلاعات ارائه شده را صرفا با نظر خود تغییر دهد.
  • الماس سیستم صفحاتی را که بازديدکنندگان سایت مشاهده می‌کنند رديابی می‌کند تا به این ترتیب، تعيين کند چه سرويس‌هايی از بيشترين محبوبيت برخوردار هستند. اين اطلاعات در محتويات تبليغاتی درون سایت يا عملکرد بهتر سرويس‌ها مورد استفاده قرار می‌گيرد.
  • تنها مرجع رسمی مورد تاييد ما برای ارتباط با شما، پايگاه رسمی اين سامانه يعنی www.almassystem.ir , www.almassystem.com است. بدیهی است با هيچ روش ديگری جز ارسال نامه، ایمیل و پیامک از طرف آدرس‌های رسمی و تاييد شده در سایت، با شما تماسی از طرف الماس سیستم برقرار نخواهد شد.
  • الماس سیستم هيچ‌گونه سایت اينترنتی با آدرسی غير ازwww.almassystem.ir , www.almassystem.com ندارد هر کانال و صفحه دیگری با نام الماس سیستم جعلی است و الماس سیستم از طریق این شبکه‌ها با کاربرانش ارتباط برقرار نمی‌کند.
 • حریم خصوصی :

  • یکی از شرط‌های لازم برای یک خرید خوب و امن، دریافت اطلاعاتی از مشتریان عزیز است تا بتوان خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه کرد؛ الماس سیستم خود را مسئول حفظ این اطلاعات می‌داند و اطمینان می‌دهد که از اطلاعات مشتریانش استفاه سوء نشود. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است؛ از آن‌جایی که کلیه فعالیت‌های الماس سیستم به‌صورت قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک انجام می‌پذیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا شماره اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است.
  • ایمیل و تلفن‌هایی که کاربر در حساب کاربری خود ثبت می‌کند باید آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید باشد چرا که مکاتبات و پرسش و پاسخ‌های شرکت از طریق آن‌ها صورت می‌گیرد.
  • بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های مورد نیاز توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن آن‌ها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، الماس سیستم جهت اطمینان از صحت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
  • برای ارسال محصول خریداری شده به شخصی دیگر، مشتری می‌تواند اطلاعات آن فرد را در قسمت گیرنده وارد کند و الماس سیستم تنها برای همان سفارش از اطلاعات وارد شده استفاده خواهد کرد.الماس سیستم ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای سایت و تحقیقات مربوط به بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کرده و برای اطلاع‌رسانی اخبار، رویدادها، سرویس‌های ویژه و مواردی از این دست برای اعضای سایت ایمیل یا پیامک ارسال کند؛ در صورت عدم تمایل کاربران به دریافت این دست اطلاع‌رسانی‌ها، می‌توان با لغو عضویت دریافت خبرنامه الماس سیستم از ارسال این موارد جلوگیری کرد.جهت رعایت قوانین سایت و جمهوری اسلامی ایران، الماس سیستم ممکن است نظرات کاربران را ویرایش یا پاک کند؛ همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، الماس سیستم می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. به هر حال درج موارد خلاف عرف، قانون و هنجارهای اجتماعی رأسا برعهده نگارنده خواهد بود.
  • الماس سیستم هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری فاش نمی‌کند؛ مگر اینکه با حکم قانونی، اطلاعات کاربر در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار گیرد.
  • در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید: شماره تماس خدمات : 43348-021 آدرس دفتر خدمات الماس سیستم : تهران ، خیابان ولیعصر ، بلوار میرداماد ، ساختمان میرداماد ، طبقه اول شرقی ، واحد 7
 • سیاست‌های فروش و ارسال کالاها :

  • الماس سیستم فقط قطعات و کالاهایی را ارائه می‌کند که دارای مجوزهای لازم و قانونی برای ورود و فروش در سطح کشور باشد، پس تمامی کالاهای ارائه شده در الماس سیستم ، تنها از طریق شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی تامین شده است و الماس سیستم هیچ دخل و تصرفی در ارائه کالاها صورت نمی‌دهد خواهشمند است که همیشه در هنگام دریافت کالای خریداری شده خود اقدام به بازرسی و مشاهده کالا نمائید.در صورت ارسال کالا توسط پیک ویژه الماس سیستم ، خریدار موظف است محصول دریافتی را بررسی کرده و در صورت وجود هرگونه مشکل و دیده شدن آثار ضربه بر روی بسته از دریافت آن خودداری کند؛ در صورت دریافت محصول دارای آسیب‌دیدگی ظاهری، خریدار خریدش را تایید کرده است و الماس سیستم دیگر مسئولیتی در قبال آن محصول ندارد. در صورتی که بسته دریافتی باز شده و دیده شود که محصول خریداری شده دچار مشکل است، باید تا ۲۴ ساعت این مشکل به واحد سفارشات الماس سیستم گزارش شود تا کارشناسان الماس سیستم بتوانند اقدامات لازم جهت برگرداندن کالا را انجام دهند؛ کالای دریافتی باید به صورت بسته‌بندی شده و با تمام اقلام همراه به الماس سیستم بازگشت داده شود تاکید می گردد ارائه فاکتور خرید معتبر ممهور به مهر فروشگاه هنگام مراجعه و در زمان بازگشت و استفاده از خدمات گارانتی الزامی می باشد.
  • روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج‌شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای تعطیل، در اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
  • الماس سیستم به مشتریان خود در هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه‌روز امکان سفارش‌‏دهی می‌‏دهد. کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سامانه الماس سیستم پس از ارسال پیش فاکتور از طریق ایمیل در صف نوبت‌دهی و ارسال قرار می‏‌گیرند. الماس سیستم همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده نهایت دقت و تلاش خود را به کار خواهد بست؛ با وجود این، اگر در موارد محدود و در صورتی که موجودی کالای خریداری شده در انبارهای الماس سیستم به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری و پرداخت وجه آن، حق باطل کردن آن سفارش و استرداد وجه سفارش یا درخواست برای تغییر کالای خریداری شده برای الماس سیستم محفوظ است و خریدار می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین نماید.
  • تمامی کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به‌طور کامل تکمیل کنند؛ بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود و الماس سیستم می‌تواند از مشتری پیگیر اطلاعات درست و کامل باشد.
  • الماس سیستم مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید اقدام و فروش خود را متوقف کند؛ با این وجود کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال خواهند شد و حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای الماس سیستم محفوظ است.
  • با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات، الماس سیستم نمی‌تواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش‌گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، الماس سیستم موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌دهنده اطلاع داده و سفارش را لغو کند. لازم به ذکر است در صورتی که کالایی پس ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به‌روز رسانی و قیمت جدید اعمال می‏‌شود. قیمت کلیه محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کند و هزینه‏‌های بسته‌بندی، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش که در فرم سبد خرید اطلاع‌‌‏رسانی می‌‏شود، ممکن است جداگانه محاسبه گردد.
  • سیاست قیمت‌‏گذاری در الماس سیستم مبتنی بر اصول مشتری ‌مداری و احترام به حقوق مصرف‌کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در الماس سیستم قیمت‏‌های خرده‌فروشی است و غالبا توسط تولید‏کننده و یا تامین‏‌کننده آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است و سایر کالاها بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت شده است.
 • روش‌های ارسال مرسولات الماس سیستم :

  • تحویل ویژه

   • الماس سیستم خود را ملزم به رعایت استانداردهای حمل و تحویل کالا کرده است، پس بنابراین در هنگام خرید کالای خود کمال دقت را در انتخاب روش ارسال مبذول فرمائید.
   • تحویل ویژه الماس سیستم با همکاری شرکت‌های حمل‌ونقل صورت می‌گیرد تا مرسولات به سراسر ایران در اسرع وقت فرستاده شود؛ پرشین الماس سیستم و شرکت‌های حمل‌ونقل طرف قرارداد ضمانت می‌کنند که سفارشات کاربران در سریع‌ترین زمان و بهترین حالت تحویل داده شوند.
   • هماهنگی‌های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش قبل از ارسال، از طرف الماس سیستم یا شرکت‌های حمل‌ و نقل با مشتری (تحویل گیرنده سفارش) انجام می‏‌شود.
  • پست تیپاکس

   • سفارش‌ها به تمام نقاط کشور با پست تیپاکس ارسال می‌شود.
   • پس از پردازش سفارش و تحویل مرسوله به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش دو تا سه روز کاری خواهد بود؛ لازم به ذکر است در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال، سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.
 • روش‌ پرداخت :

  • پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

   • تمام کاربران الماس سیستم می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک در سایت الماس سیستم هزینه سفارش خود را پرداخت کنند. توجه داشته باشید که پرداخت موفق مبلغ سفارش به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش شما بوده و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش شما به‌صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.
  • چگونگی پرداخت اینترنتی

   • کاربران محترم سایت الماس سیستم می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. برای آگاهی از این‌که کارت بانکی‌تان عضو شبکه شتاب می‌باشد یا خیر به شعبه‌های بانک محل حساب‌تان مراجعه نمایید.
   • نکته: در صورتی که پرداخت سفارش از طریق اینترنتی پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.
 • سیاست‌های خدمات پس از فروش :

  • الماس سیستم تمام تلاش خود مبنی بر تامین قطعات، لوازم و در کل کلیه کالاهای عرضه شده در سایت خود را به کار خواهد بست تا سفارشات شما را از طریق شرکت‌های وارد کننده معتبر که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻭﺍﺭﺩکنندگان ﻗﺎﻧونی ﺩﺭ کشور شناخته ﻭ ﺍﺳﺎمی ﺁن‌ها ﺩﺭ ﺳایت آن ﻭﺯﺍﺭت‌خانه ﺫکر ﺷﺪﻩ تامین کند، در نتیجه در صورت بروز هر گونه ایراد فنی و مشکل احتمالی شرکت‌های تامین‌کننده مسئولیت خرابی را بر اساس شرایط خدمات پس از فروش خود مورد بررسی قرار خواهند داد؛ به همین دلیل پرشین الماس سیستم به هیچ عنوان مسئولیت ارائه خدمات پس از فروش را نپذیرفته و نخواهد پذیرفت.
 • اشکالات فنی در محصول خریداری شده :

  • در راستای خدمت‌رسانی بهتر، الماس سیستم زمان امتحان فنی کالاهای فروخته شده را ۲۴ ساعت در نظر گرفته است؛ لذا اشکال و ایراد فنی می‌بایست ظرف مدت ۲۴ ساعت پس از تحویل، به واحد خدمات پس از فروش الماس سیستم توضیح داده شده و محصول معیوب را پس از بسته‌بندی -بسته‌بندی محصول باید کامل و همراه تمام اقلام همراه کالا باشد- به همراه کلیه لوازم جانبی و فاکتورها به‌صورت کامل برای الماس سیستم ارسال کنند، در این صورت کارشناسان خدمات پس از فروش الماس سیستم مشکلات اعلام شده توسط مشتری را بررسی و در صورتی که نقص فنی توسط کارشناسان الماس سیستم تایید شود، کالا به عین تعویض یا در صورت تمایل خریدار با کالای دیگری جایگزین خواهد شد. بدیهی است در صورت بروز اشکالات فنی در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا، این سرویس قابل استفاده نخواهد بود.
 • مغایرت کالای خریداری شده با اطلاعات سایت :

  • در شرایطی که در مشخصات کالای دریافت شده -برای نمونه رنگ آن با سفارش ثبت شده- اختلاف وجود داشته باشد، یا در صورت وجود مغایرت در مشخصات فنی کالای دریافت شده با اطلاعات درج شده در سایت یا با سفارشی که در پروفایل مشتری ثبت شده است، به نکته‌‏های زیر دقت بفرمایید:
   • • در چنین مواردی امکان تعویض یا استرداد کالا در صورتی وجود دارد که مغایرت ظاهری و فیزیکی مانند رنگ که بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، حداکثر طی ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش الماس سیستم اطلاع داده شود و همچنین کالا در شرایط اولیه خود باشد (بسته بندی اولیه) و از آن استفاده نشده باشد.
   • • در مورد مغایرت فنی، امکان تعویض یا استرداد کالا در صورتی وجود دارد که مغایرت حداکثر تا 3 روز کاری پس از دریافت کالا به الماس سیستم اعلام شود و همچنین کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
  • برای ارسال کالای دارای مغایرت به پرشین الماس سیستم ، لازم است کالا به ‏خوبی بسته‌بندی و همه لوازم جانبی و فاکتور به‌صورت کامل به همراه آن فرستاده شود؛ در غیر این صورت تا تکمیل کردن موارد فوق اقدامی از سوی الماس سیستم صورت نمی‌‏‏گیرد. از هنگامی که واحد خدمات پس از فروش الماس سیستم ، کالا را دریافت و درخواست مشتری را تایید کند، در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد حداکثر تا ۷۲ ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد. هزینه‏‏‌های ارسال کالا در صورت تایید ایراد فنی و یا وجود مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت، به عهده الماس سیستم است.
 • انصراف از خرید :

  • در صورتی که انصراف مشتری از خرید، پیش از ارسال کالا باشد باید هر چه سریع‏‌تر انصراف خود را به واحد پیگیری سفارشات الماس سیستم اطلاع دهد. در این حالت امکان استرداد وجه و یا تغییر سفارش وجود دارد. در صورتی که پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 24 ساعت کاری‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش الماس سیستم اطلاع دهد؛ در این صورت زمانی امکان برگرداندن، انتخاب و جایگزین کردن کالای دیگری به جای آن وجود دارد که کالا در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد و از آن استفاده نشده باشد. همچنین هزینه ارسال بر عهده مشتری خواهد بود.
  • برای ارسال به الماس سیستم ، دقت فرمایید که کالا به ‏خوبی بسته‌بندی شود و همه لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال گردد. در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط الماس سیستم سیستم دریافت نشود، امکان استرداد وجه آن وجود ندارد.
  • از زمانی که واحد خدمات پس از فروش کالا را دریافت و تایید کند که کالا استفاده نشده، همه ملزومات همراه آن هستند و آسیبی به کالا وارد نشده، در صورتی که نیاز به استرداد وجه به مشتری باشد، حداکثر تا ۷۲ ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.
  • در چنین مواردی هزینه‏ استرداد کالا به عهده مشتری است و لازم است که چگونگی و زمان ارسال کالا با واحد خدمات پس از فروش هماهنگ شود. جهت هماهنگی باید از طریق ارسال ایمیل یا تماس تلفنی به واحد خدمات پس از فروش الماس سیستم اطلاع دهید.
 • آسیب‌های فیزیکی ناشی از حمل‌ونقل :

  • با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل‌ونقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع‌رسانی از طریق سرویس پیامک) به این معنی است که بروز هرگونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل‌ونقل است و الماس سیستم تنها در صورت تایید شرکت حمل‌کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.
  • آسیب‏‏‌های ناشی از حمل‌ونقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش پرشین الماس سیستم اطلاع داده شود. کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است، به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل‌کننده و فاکتور به خدمات پس از فروش پرشین الماس سیستم ارسال شود.
  • در صورتی که آسیب‏‌های ناشی از حمل‌ونقل در لحظه قابل مشاهده است و یا بسته‌بندی کالا در زمان حمل دچار آسیب شده است، شما می‏‌توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به الماس سیستم عودت شود.
  • الماس سیستم همواره می‏‌کوشد تا با ایجاد بستری امن در راستای سرویس خدمات پس از فروش مبتنی بر اصول مشتری‌مداری و رعایت حقوق مصرف‌کننده، امنیت خاطر مشتریان خود را پیش، حین و پس از خرید فراهم آورد.
 • محتوا :

  • سایت الماس سیستم سعی می‌کند محتواهایی کامل و دقیق قرار دهد. در بخش فروشگاه، الماس سیستم سعی می‌کند با کمک مراجع اصلی هر محصول، توضیحات و مشخصات فنی دقیق را بنویسد اما تضمین نمی‌کند که متن نوشته شده عاری از مشکل باشد. در صورت اینکه کالایی با مشخصات یادداشت شده مغایرت داشته باشد الماس سیستم آن را پیرو قوانین بازگشت کالا، استرداد می‌کند. هیچ سایت و فروشگاه دیگری حق ندارد از محتوای فروشگاه الماس سیستم برای خود استفاده کند، مشخصا هر نوع کپی‌برداری از الماس سیستم پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.
  • اخبار و مقالات نوشته شده در سایت نیز جز اموال معنوی الماس سیستم حساب می‌شوند؛ هرگونه کپی‌برداری از محتواهای سایت بدون اجازه الماس سیستم یا بدون ذکر نام الماس سیستم در منبع پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.
  • کلیه محتویات سایت الماس سیستم شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت الماس سیستم تعلق دارد.
 • حساب کاربری :

  • حساب کاربری سایت الماس سیستم تنها محلی برای نمایش اطلاعات کاربری نیست، مواردی چون اعتبار مجازی و کارت‌های هدیه که در آینده نزدیک به سایت اضافه خواهند شد درون حساب کاربری قرار گرفته‌اند تا استفاده از سایت را برای کاربران راحت‌تر نمایند. به‌دلیل وجود چنین امکاناتی الماس سیستم احتیاط‌های امنیتی‌ در نظر گرفته همچنین تنظیم شده است که بعد از سه ساعت به‌صورت اتوماتیک از حساب کاربری خارج شوید تا در صورت وارد شدن به حساب کاربری در سیستم‌های عمومی و فراموش کردن خروج از آن، خطری حساب و اعتبار شما را تهدید نکند.
 • نظرات کاربران :

  • از نوشتن مطالب سیاسی، مذهبی، مطالبی بر ضد جمهوری اسلامی ایران و ارگان‌های آن، مطالبی بر ضد سایت و برند پرشین الماس سیستم و مواردی از این دست پرهیز کنید. سیستم به هیچ‌صورت چنین نظراتی را تایید نخواهد کرد.
  • خواهشمند است از کیبورد فارسی استفاده کرده و نظرات‌تان را فارسی بنویسید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش از حد معمول، کشیدن حروف، تکرار یک حرف یا کلمه، شکلک و اموجی استفاده ننمایید.
  • در نوشتن نقد، نکات مثبت و منفی محصول را از استفاده و تجربه شخصی خودتان و ترجیحا خلاصه بنویسید؛ خواهشمند است تا حد ممکن از مبالغه و بزرگ‌نمایی در نوشتن نقد خودداری کنید.
  • نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد؛ بلکه به‌طور واقع‌بینانه معایب و مزایای هر محصول را در کنار هم بررسی کند.
  • در نوشتن نقد یا نظر قیمت محصول را در نظر بگیرید؛ مطمئنا محصولی با قیمتی بالاتر امکانات بیشتری را در اختیار کاربر قرار می‌دهد پس جنبه انصاف را رعایت نمایید.
  • هنگام نوشتن نقد یا نظر مطالب غیرضروری را حذف کرده و تنها به بیان موارد ضروری و مهم بسنده کنید؛ به وقت کاربرانی که قرار است نظر شما را بخوانند احترام بگذارید.
  • سوالات و راهنمایی‌های خود را در بخش «پرسش و پاسخ» عنوان نمایید، بخش نظرات جای این دست از موارد نیست.
  • در نوشتن نظر ادب را رعایت کنید و به کاربران دیگر یا سایر افراد توهین نکنید؛ بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افراد و استفاده از کلمات نامناسب باعث تایید نشدن نظر یا پاک شدن آن می‌شود.
  • بخش نظرات سایت با تالارهای گفت‌وگو (فروم) متفاوت است. خواهشمند است از طرح مباحثی که خارج از زمینه کالا باشد یا گفت‌وگو به دنبال دارند خودداری کنید؛ در صورت ارسال این دست از نظرات، سیستم آن را تایید نخواهد کرد.
  • تمام کاربران حق دارند نظر خود را در چهارچوب قوانین سایت اعلام کنند؛ به هیچ‌وجه نظر کاربری -حتی اگر آن نظر جانب‌دارانه، اشتباه یا به دور از واقعیت باشد- را هدف قرار نداده و از آن انتقاد نکنید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کرده و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار کند.
  • در بخش نظرات قیمت‌های پیشین محصول را ذکر نکرده و درباره‌ی آن سوال یا نظری ارسال نکنید.
  • از درج لینک، آدرس ایمیل، شماره تلفن شخصی و در کل انتشار اطلاعات شخصی خود در بخش نظرات خودداری کنید؛ در صورت ارسال چنین نظراتی، سیستم آن را تایید نخواهد کرد.
  • تنها نظراتی تایید خواهند شد که مرتبط با محصول موردنظر باشند؛ لذا بحث‌های متفرقه و غیرمرتبط با محصول را مطرح نکنید.
  • کاربران می‌توانند نقد خود به هر بخش از الماس سیستم را به صورت مستقیم اعلام کنند؛ لذا هیچ‌گونه نقدی درباره‌ی سایت یا خدمات آن در قسمت نظرات ننویسید.
  • از نوشتن شایعات، اطلاعاتی که در مورد آن مطمئن نیستید یا مطالب شخصی و غیرمرتبط جدا خودداری کنید.
  • در نوشتن نظر یا نقد، چهارچوب‌های ادبیاتی و نگارشی را رعایت کنید؛ کلمات را کوتاه نکرده و محاوره‌ای ننویسید.
 • بخش پرسش و پاسخ :

  • خواهشمند است پرسش‌ها و پاسخ‌های خود را کوتاه یادداشت کنید؛ در متن‌تان چهارچوب‌های ادبیاتی و نگارشی را رعایت کنید و از بیان مطالب سیاسی و مذهبی پرهیز نمایید.
  • به هیچ عنوان در مورد قیمت سوال نپرسید.
  • از پرسش و پاسخ درباره‌ی آدرس سایر فروشگاه‌های فیزیکی یا اینترنتی و استفاده از لینک خودداری کنید.
  • هر پرسش را تنها یک بار و زیر محصول مرتبط بنویسید.
  • از ثبت اطلاعات شخصی از قبیل ایمیل، شماره تماس و نام کاربری شبکه‌های اجتماعی در بخش پرسش و پاسخ پرهیز کنید.
 • قوه قهریه :

  • تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، الماس سیستم هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.
  • ما با مطالعه و قبول تمامی موارد و بندهای بالا، ما را در ارائه سرویس‌های بهتر یاری خواهید کرد.

پشتیبانی و فروش محصولات :

       43348 - 021

       88882143 - 021

آدرس ایمیل :

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 همراه ما باشید

logo-samandehi
JoomShaper